a pack of 6 red pens cost £2.76.
what is the price per pen

Question

a pack of 6 red pens cost £2.76.
what is the price per pen

in progress 0
Parker 5 months 2021-07-08T03:04:01+00:00 1 Answers 0 views 0

Answers ( )

    0
    2021-07-08T03:05:15+00:00

    Answer:

    Therefore, the price of per pen is £0.46

Leave an answer

Browse

9:3-3+1x3-4:2 = ? ( )